Lucie Cajthamlová

Miluju tyhle motivy, k tomu kvalitní materiál a autorské látky a dokonce nově i knoflíčky, líbí se mi že Zdenička, podporuje i další malé podnikatele a stále hledá novou inspiraci. Ráda si připlatím za kvalitu a práci kterou dělá někdo duší, k tomu rostoucí kalhoty nosíme skoro rok a půl, takže ve finále i ušetřím, nemám výhrady, vřele doporučuji.

Kateřina Urbanová
Dobrý den Zdeňko, oblečení využíváme každý den (bez nadsázky). Byla to opravdu nejlepší volba – pod softshell dávám synovi merino podle teploty venku a i když často chodíme domů jen na oběd – jinak celé dny venku, tak nikdy není zpocený nebo naopak studený. A navíc všichni oblečení chválí, jak mu sluší 😊

Kačka Říhová

Zdeni chtěla bych ještě jednou moc poděkovat za oblečení. Mikina je moje nejoblíbenější. Máme ji doma už asi půl roku a vypadá pořád skvěle. Je naprosto precizně ušitá, z kvalitního materiálu, parádně drží tvar a je fakt krásná😍 Vildovi nesmírně sluší s já si na Tebe vždycky vzpomenu🍀.

Adéla Pinkavová

Dobrý den, Zdeňko, chtěla jsem Vám moc poděkovat za oblečení pro děti. Je to fantasticky provedené, „záplaty“ na kolenou pro syna ze super materiálu a dostatečně velké, mám celkově velkou radost. Merino kalhoty parádně sedí, cedulka „s oubou“, jak říká dcera, je moc oblíbená. Ať se vám daří, už se těším, až budeme zase něco potřebovat, ráda se ozvu.

Lenka Lacinová

Softshellové kalhoty používáme na podzim skoro denně. Výhodou je, že dítě není hned mokré a nepotí se. Od mámy v lese bereme pravidelně, nejen kvůli krásným a originálním vzorům, ale hlavně kvůli ruční práci, která je v dnešní době k nezaplacení. Moc doporučujeme.

Petra Frišová

Dlouho se mi nestalo, že bych po rozbalení balíčku s oblečením pro syna měla takovou upřímnou radost. Softshellových kalhot, z obchodů i ručně šitých, máme už několik. Ale zde je vidět opravdu precizní práce! Čepička je naprosto úžasná, příjemný materiál. No a kalhoty z rybí kosti! Tak ty předčily veškeré mé očekávání!  Už nějakou dobu jsem hledala nějaké kalhoty, které by byly vhodné i na focení – aby byly pěkné, ale hlavně pohodlné. A teď už je mám! Moc děkuji.

Karolína Žitková

Oblečení od Zdenky mohu jen doporučit. Je opravdu krásně ušité, látky jsou vždy moc příjemné a hlavně je většinou rostoucí, takže vydrží i tři velikosti. Moc se mi líbí, že Zdeňka pečlivě vybírá i dodavatele látek a tím podporuje malé podnikatele, jako je ona sama. Hlavně své řemeslo dělá duší a to je na jejím zboží znát.

Iveta Vlková

Dětské oblečení značky Máma v lese kupuji ráda jako dárek. Jsou to kouzelné originální kousky z kvalitních materiálů úžasných barev a vzorů. A protože znám autorku osobně, vím, že jsou ušity pečlivě a s láskou.

Tereza Krausová

Oblečením od Zdeničky alias Mámy v lese zdobím mého syna nejradši v období podzim/zima, kdy vím, že je potřeba opravdu funkční materiál, na který se mohu spolehnout. U Zdeničky mám naprostou jistotu, že materiály, které pro výrobu svých produktů používá, jsou prvotřídní kvality, nemají tendenci se sepírat, skvěle odvádí svou práci a jako třešničku na dortu dostanou vždy dokonalý střih a zpracování přímo z rukou šikovné Zdeničky . Nikdy nebyl problém se na ničem domluvit, ať už to byl střih, barva, materiál nebo typ platby. Za mě doporučuji všemi 10.

Dáša Páralová

Značku Máma v lese jsem zaznamenala na instagramu. Zaujalo mě jedinečné a praktické provedení, hezké fotečky a osobnost majitelky. Objednala jsem si již více kousků a se všemi jsem maximálně spokojená. Vše skvěle padne a díky rostoucím střihům dlouho vydrží.

Inka Petrová

Dobry den, ani Vám nestíhám napsat. Díky za kalhoty, jsou PŘENADHERNÉ)! Hezčí softshellky dcera snad nikdy neměla. Moc díky za precizní práci a ultra rychlé dodání!