Dominika Hořáková
Dominika má skvělý talent zachytit člověka v okamžiku, kdy to vůbec nečeká. Její fotky působí naprosto přirozeně a nestrojeně a zároveň bez zbytečných příkras. Při focení dokáže navodit příjemnou atmosféru a tak se člověk může před fotoaparátem uvolnit. Skvěle také pracuje s dětmi. To, že jsou při focení děti úplně všude a dělají všechno možné, jen ne to, že by pózovaly, autorka využívá ve svých prospěch. Pokud hledáte přirozené fotografie vašich dětí do rodinného alba nebo i své business fotografie focené v exteriéru, pak vřele doporučuji! Mimo focení se Domča věnuje krásnému projektu Krušné hory dětem. Na jejím webu naleznete spoustu tipů na výlety po Kruškách, aktuální kulturní akce, ale i rozhovory se zajímavými Krušnohorci. 
https://www.facebook.com/fotokulna/

Martina Josefa Veselá

Autorka webu a moje pravá ruka ohledně sociálních sítí. Setkaly jsme se, jak jinak, než v online světě. Martina zvládne napsat článek na libovolné téma, uvařit jako od babičky na tři týdny dopředu (Babiččiny recepty pro FB skupinu Máma v lese) a skvěle si rozumí s Canvou. Zkrátka poradí s jakoukoliv prezentací v online prostředí, přičemž má slabost pro handmade tvorbu. Martina je snílek a víla, která ale stojí nohami pevně na zemi. 

Helena Čubová

Když jsem zakládala Mámu v lese, věděla jsem, co potřebuji jako první. Bylo to logo. Chtěla jsem, aby mé oblečení bylo už od jasně identifikovatelné. Výběr grafičky byl jasný – zvolila jsem multitalent Helenku, kterou znám spoustu let a chovám k ní obrovskou úctu a důvěru. Kromě krásného loga s muchomůrkou pro mě vytvořila sadu houbiček, které se objevují na čepičkách, ale brzy budou i na autorských knoflících a kdo ví, co s nimi ještě vymyslím. Helenka je grafička a to nejen v digitální a užité tvorbě, ale také tvoří volně na poli výtvarném – věnuje se linorytu, monotypům, ale i suché jehle. Pokud potřebujete ozvláštnit interiér originálním dílem nebo vytvořit vizuzální identitu své značky, koukněte na Helenky webovky 
www.hecubadesign.cz/. 

Michala Grünbaum

Moje neteř, která je mou hlavní fotografkou. Právě od ní jsou všechny ty krásné a stylově čisté produktovky nejen na bílém pozadí. Bez Míši by nebyl můj Instagram. Bez Míši bych vůbec nemohla prodávat online. Míša se kromě fotografování věnuje také své vlastní malé značce. Pod názvem Grimbi společně se svým manželem Kubou tvoří uprostřed křivoklátských lesů dřevěné nezbytnosti nejen do dětských pokojíků, ale i restaurací a kanceláří. Kdo má rád čistý a minimalistický design určitě si jejich tvorbu zamiluje.
 www.grimbi.cz/

 

Anna Dušáková

S Aničkou se známe z vysoké – studovaly jsme stejný obor – kurátorská studia. A obě jsme se od svého oboru nyní malinko vzdálily. Anička je především portrétní fotografka, která skvěle pracuje s přirozeným světlem. Její fotografie vyprávějí příběhy a tím vtáhnou diváka do děje. Aničku neváhejte oslovit, pokud chcete vytvořit vizuální vzpomínku, na kterou se za několik let podíváte a prožijete ten okamžik znovu. Anička se věnuje focení dětí a rodinné fotografii, svatebnímu focení a lifestylovým produktovým fotografiím. Tvoří pod značkou AnyImages.
www.anyimages.cz/

 

Monika Seidlová

Moničiny fotografie vás vezmou na výlet do snových a fantazijních světů – její vášní je totiž především fantasy fotografie. Nákladné kostýmy a rekvizity, výrazné líčení či živá zvířata, vše dokonale naaranžované, připomíná scény z Pána prstenů či jiných fantasy příběhů. Monika se však věnuje také rodinné portrétní fotografii a pro mě nafotila žluté mušelínové mikinky a kolekci oblečení z imitace jeans. Moniku naleznete na sociálních sítích pod názvem Monellaphotography.
www.facebook.com/monellaphotography/

Petra Frišová

Kouzelnice se slovy, která tomuto webu dala textovou podobu. Vymyslela linku, která všechno propojuje. Dokonale načuchala mojí značku a to, co je pro ní důležité. Petra je empatická a pracuje intuitivně, ale zároveň dodržuje termíny. Chtěla jsem, aby mi na web dohlédla profesionálka, a tou Petra bezpochyby je. 
www.petrafrisova.cz