Blog

Jarmarky a trhy v červnu

Kde se v červnu potkáme?

Miluji letní venkovní akce. A moc ráda se s svými zákaznicemi mluvím osobně. Ač mě to v online prostředí moc baví, nikdy to nenahradí osobní kontakt.

ostrovský jarmark radosti 2021
ostrovský jarmark radosti 2021
ostrovský jarmark radosti 2021
ostrovský jarmark radosti

10. 6. 2023 Ostrovský jarmark radosti, Ostrov nad Ohří

Nejkrásnější jarmark na Karlovarsku. Organizátorka Eliška Failová pečlivě vybírá ty nejlepší tvůrce nejen z Krušnohoří. Akce se doplněná o výtvarné a rukodělné dílny a nechybí ani skvělé občerstvení. Jarmark se koná v krásném prostředí ostrovského Zámeckého parku. Letos je akce spojena s Dnem pro Ostrov, který slibuje bohatý kulturní program pro všechny generace.

Odkaz na FB událost

17. 6. 2023 Břevnovský klášter, Praha

Jarmark regionálních produktů při příležitosti otevření výstavy Má vlast cestami proměn se uskuteční v nádherném areálu v Praze pod břevnovským klášterem. Přijďte strávit krásnou sobotu do prostředí s nevšedním geniem loci, ochutnejte výborné jídlo a pití, potěšte se nákupem certifikovaných produktů a užijte si připravené kulturní zážitky.

Více o akci

má vlast cestami proměn
kraj dokořán

23. 6. 2023 KRAJ DOKOŘÁN, areál krajských institucí, Karlovy Vary

Bohatý kulturní program slibuje představení Karlovarského kraje jakožto udržitelného kraje. Těšit se můžete na trendy v oblasti udržitelnosti a cilkulární ekonomiky, festival regionálních kapel, slam poetry, dílny redesignu, diskuse s osobnostmi, prezentaci škol a design market zaměřený na lokální udržitelné výrobky. 

Více informací o akci

 

24. 6. 2023 HabrDění, Hamerský domek, Valeč

Řemeslný jarmark v přírodě přivítá několik lokálních tvůrců, ať již z oblasti uměleckého řemesla či výroby poctivých potravin. Připravena je také zábava pro děti a skvělé občerstvení. Přijďte s námi strávit celý den v přírodě za doprovodu živé hudby a divadla.

Více o akci

habrdění hamerský domek

Mama v lese

Obchod s dětským oblečením