Blog

S láskou k sobě

Máma v lese představí své s láskou tvořené produkty na festivalu S láskou k sobě

V sobotu 25. května se v Mostě odehraje setkání milovníků jógy a duchovního světa. Druhý ročník festivalu S láskou k sobě láká ty, kdo touží po harmonii a relaxaci v duchu mindfulness. Od rána až do večera (10:00 – 19:00) budou na krásném prostranství u kostela Nanebevzetí Panny Marie probíhat aktivity nabízející prostor pro odpočinek, učení a inspiraci.

festival s láskou k sobě

Těšit se můžete na jógu, zajímavé přednášky, jarmark i skvělé občerstvení

Součástí festivalu jsou kromě nejrůznějších lekcí jógy také zajímavé přednášky, pestrý jarmark, na němž své dětské rostoucí oblečení z mušelínu a lnu i další kousky podporující principy pomalé módyzero waste nabídne Máma v lese, chill-out zóna a vystoupení Tadeáše Jezbery či Moniky Bublíkové. Kavárna V Duchu občerství tělo i ducha výbornou kávou a dalšími nápoji i pokrmy. 

Eva Kuželková představí na jarmarku Rozmanité šaty, Milada Winkler originální diáře a svíčky, Kateřina Gretzová ukáže malbu na porcelán zdobený polymerovou hmotou a Klára Veselá dechové karty pro děti a afirmační karty pro ženy. K zakoupení budou ale i galvanické šperky, duchovní obrazy, košíky, bylinky a keramika. Omamný stánek Líbezná vůně Marie Březinové nabídne kosmetiku, parfémy, balzámy, mýdla a aromaterapeutické oleje míchané na míru. 

festival s láskou k sobě rozmanité

Konkrétní program letošního ročníku

festival s láskou k sobě

Program zahájí v deset hodin ráno Dita Brabcová pozdravy slunci. Následovat bude pestrá paleta lekcí, které se věnují různým aspektům jógy a duchovního rozvoje. Od 11:15 Jarmila Válková provede ásanami podporujícími energii srdce, ve 12:30 naváže Michaela Nováková s jemnou jógou, posléze Klára Veselá s jógou pro silný střed a následně Michaela Pomajslová představí Light Alchemy jóga. V 16:15 se můžete těšit na lekci Veroniky A. Levojevič Cesta bojovníka srdce – budování vnitřní síly a s téže lektorkou od 17:15 můžete prožít Óm chanting a zpívání manter. 

Pro děti jsou připraveny dvě speciální lekce jógy pod vedením Kláry VeseléJógového studia Santosha

V rámci přednášek se představí Jarmila Válková, která zájemcům popovídá o ajurvédě, indickém systému léčení a zdravé rovnováze života, Radim Žáček se ujme tématu Astrologie a partnerské vztahy, Veronika A. Levojevič promluví o józe, pohybu a spokojeném životě a Petra Kučerková o feng-shui a harmonizaci prostoru. Závěr odpoledne bude patřit žádaným a populárním tématům Pravdivá láska a Otevři se hojnosti. 

Podložky na jógu budou pro zájemce na místě volně k dispozici, vstup na lekce není omezen délkou dosavadní praxe a v areálu se nachází dostatek stromů, které poskytují příjemný stín těm, kdo jej vyhledávají.

V průběhu celého dne si v chill out zóně můžete popovídat s Irčou Novákovou a Irčou Kociánovou na téma spokojeného života nebo se jen tak nechat unášet atmosférou a vychutnávat si klidný okamžik s kávou či čtením. 

Festival S láskou k sobě dává prostor pečovat o své tělo i duši a najít si čas na odpočinek a sebereflexi.

Autorkou textu je Martina Martinez Arboleda.

Použité fotografie v článku: fotografie z loňského ročníku festivalu, autorkou je Míša Hanková (6x). Dále: archiv Evy Kuželkové (1x), Marieta Kosturová (1x).

Událost Festival S láskou k sobě můžete sledovat také Facebooku. Budeme rádi za šíření události! 

Pro aktuální informace o plánovaných akcích, kterých se zúčastním a kde si můžete na živo prohlédnout mé oblečení a případně jej i dětem vyzkoušet, sledujte Instagram Máma v lese.

Mama v lese

Obchod s dětským oblečením