Blog

Jarní jarmarky a akce

Raději si vybíráte oblečení pro vaše děti osobně? Pojďte se se mnou potkat na některé z jarních akcí! Můžete si oblečení osahat nebo je dětem vyzkoušet. 

jarmark radosti ostrov foto dominika dostálová

MAKER FAIRE Karlovy Vary

maker faire karlovy vary

Největší přehlídka všech kutilů a vynálezců MAKER FAIRE se uskuteční v sobotu 23. března 2024 v hotelu Thermal a Máma v lese bude u toho! V Karlových Varech se tento festival koná podruhé a zapojí se zde téměř 30 tvůrců, designérů a kutilů. Loňský první ročník navštívilo 2000 lidí a organizátoři letošního ročníku si nyní slibují návštěvnost ještě vyšší. K této akci jsem připravila článek, kde se dočtete o tvůrcích, které by určitě neměli ujít vaší pozornosti.

Velikonoce v Litvínově

Tradiční akce, kterou pořádá Město Litvínov. Hlavní program proběhne v neděli 24. března a to na zámku Valdštejnů a v zámeckém parku. Na zámku budete moci zakoupit a osahat si nejen oblečení z mé dílny, ale i výrobky dalších šikovných tvůrců – například různorodé velikonoční dekorace, šité hračky a patchworky, kožené pásky či kabelky nebo přírodní kosmetiku. Připraveny budou také dílničky. Vstupné je 40 Kč. V zámeckém parku pak s dětmi můžete vyzkoušet jízdu na koních nebo malování na obličej.

O chuťové zážitky se postará Litvínovský food festival, který bude probíhat na náměstí Míru. Přijďte ochutnat tradiční i méně tradiční gastronimii. Já se moc těším na sushi, které jsem vloni ochutnala a které bylo úžasné!

Odkaz na Facebookovou událost zde.

velikonoce v litvínově

Lázeňský velikonoční Fler jarmark

Přijďte se pokochat výrobky rukodělných tvůrců v prostorách lázeňské kolonády ve Františkových lázních na Velký pátek 29. března. První ročník Lázeňského velikonočního Fler jarmarku slibuje nejen krásné velikonoční výrobky, ale také různorodé dekorace, kabelky, textilní zboží či přírodní kosmetiku. Připravena je také řada výtvarných dílen a workshopů pro děti i dospělé.

Klášterecké Velikonoce

V neděli 31. března se na vás budu těšit na již tradiční akci Klášterecké Velikonoce v Kulturním centru v Klášterci nad Ohří. Připraven je nejen jarmark rukodělných tvůrců, ale také velikonoční tvořivé dílny, pletení pomlázek, malování na obličej a bohatý kulturní program pro děti i dospělé. Více o akci se dozvíte na webu kláštereckého Kulturního centra.

Foto: Dominika Dostálová Dostálová photo (2x)

Mama v lese

Obchod s dětským oblečením